Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

MKS Śląsk Demarko Świętochłowice- nowe informacje, artykuły, opinie

Demarko Komarec posiada poza Bytomiem, również dwa zakłady znajdujące się w Świętochłowicach. Pierwszy zajmujący się obróbką metali (ciecie laserowe, gięcie blach, wiercenie, frezowanie), w drugim produkowane są elementy małej architektury (rzeźby przestrzenne, ogrodzenia, itp.). W całej spółce Demarko Komarec pracuje ok. 120 osób, z tego ok. 50 w Bytomiu. Obsługujemy ponad 400 firm – od lokalnych przedsiębiorstw po globalne koncerny. Tylko w ubiegłym roku zreali- zowaliśmy ponad 6.000 unikalnych zamówień. Większość klientów trafia do nas przez rekomendacje.

Nasza specjalność to dostawy stali pod inwestycje dla kluczowych branż przemysłowych w Polsce. Blachy nierdzewne, blachy żaroodporne, blachy kwaso-odporne, blachy duplex, blachy superduplex. Współpracujemy ze 185 sprawdzonymi producentami i składami stali z całego świata.

demarko opinie

Rury nierdzewne, rury żaroodporne, rury kwaso-odporne, rury duplex, rury superduplex. Demarko Komarec prowadzi sprzedaż naczep poprzez sieć dealerską. Klient składa zapytanie ofertowe, w którym precyzuje jaką potrzebuje naczepę, ewentualnie co ma być na niej Meta: Q3 2022 Podgląd zarobków przewożone i jak często. Pracownicy działu sprzedaży doradzają w doborze najlepszej dla danego zastosowania konfiguracji. Pojawiają się również zapytania o naczepy 12-osiowe, jednokrotnie rozciągane, gdzie masa całkowita całego zestawu wynosi ok. 155 t.

W toku ciągłych inwestycji, zbudowaliśmy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Nasz cel to optymalne spełnienie wymogów branży transportowej, projektowanie innowacyjnych konstrukcji i realizowanie ich w sposób technicznie niezawodny, wspólnie z firmami partnerskimi. Informujemy, że oprogramowanie do obsługi opinii rejestruje dane opiniodawcy , które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Lokalizacja: DEMARKO S.A.

Świadczy także kompleksowe usługi montażowe, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naczep na terenie całej Europy. Stałymi odbiorcami Demark są zakłady chemiczne i petrochemiczne, rafinerie, elektrownie, zakłady maszynowe, stocznie oraz firmy wykonawczo-montażowe. Zobacz, Udział w europejskich akcjach na lęk Brexit jakie gatunki stali możemy Tobie zaoferować. Jak zaznaczył Radosław Sikora, firma nie zajmuje się masową produkcją naczep, ale są to konstrukcje tworzone w większości na indywidualne zamówienie, o liczbie osi od 2 do 8, rozciągane jedno-, dwu-, a nawet czterokrotnie.

Firma wykonuje wysoce skomplikowane i wielkogabarytowe struktury spawane, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w takich gałęziach przemysłu, jak m.in. Budowa maszyn budowlanych, rolniczych, pojazdów szynowych i platform wiertniczych. DEMARKO zapewnia wysoką jakość wykonania, profesjonalną obsługę oraz wyjątkowo szybką realizację zamówień.

  • U podstaw działania naszej firmy leży odpowiedzialność.
  • Dysponujemy ponad trzydziestoma światowej klasy maszynami CNC do obróbki stali.
  • Nasza specjalność to dostawy stali pod inwestycje dla kluczowych branż przemysłowych w Polsce.

Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo.pl, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Warunki korzystania z usługi oraz Polityka prywatności Google. Użytkownicy dodają swoje opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Poprzez śrutowanie przelotowe uzyskujemy jednolitą chropowatość na całej powierzchni materiału. By móc zapewnić Państwu pełen profesjonalizm w zakresie cięcia stali posiadamy niezbędne oprzyrządowanie potrzebne do cięcia nawet skomplikowanych Wskaźnik fractals Fine Fractals detali. Dwadzieścia pięć lat działalności w branży samochodowej spowodowało, iż jesteśmy dobrze zaznajomien… Brak danych o sprawozdaniach finansowych opublikowanych w Monitorze Polskim B podmiotu “Demarko Sp. z o.o.”.

demarko opinie

Oferujemy pełną obróbkę stali łącznie z zabezpieczeniem antykorozyjnym i spawaniem. DEMARKO – krajowy i zagraniczny lider w kompleksowej obróbce stali oraz produkcji naczep do transportu ponadnormatywnego. Przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną, która w trakcie 30 lat działalności zbudowała silną, stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku europejskim. Stałe inwestycje w nowoczesny park maszynowy pozwoliły firmie na realizację dostaw wielkoseryjnych dla największych globalnych koncernów.

DEMARKO Sp. z o.o. Sp.k.

Sukcesu, do którego przyczyniają się oferowane przez nas rozwiązania. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność ponad 20 lat temu kiedy właściciel Dariusz Komarec rozpoczął produkcję stalowych elementów małej architektury. Przez kolejne lata spółka zajmowała się m.in. Produkcją konstrukcji stalowych i obróbką metali. Produkujemy pojazdy specjalistyczne, typowe oraz nietypowe, realizowane według indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Od ćwierć wieku oferujemy najnowocześniejszą technologię, sprawdzone i niezawodne podzespoły oraz ugruntowaną wiedzę techniczną.

Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. Naszą specjalnością jest kompleksowa obróbka stali. Wykonujemy usługi takie jak gięcie blach, cięcie laserem, a także zwijanie, walcowanie i całą obróbkę mechaniczną. Ponadto oferujemy malowanie proszkowe i natryskowe, piaskowanie oraz śrutowanie. Dysponujemy własnym, bardzo dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, co sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się produkcji nawet najbardziej skomplikowanych i wielkogabarytowych elementów.

Nieustannie dbamy o ciągły rozwój w naszej firmie. Inwestujemy też w nowoczesne technologie, aby móc zawsze kompleksowo obsłużyć każdego z naszych klientów. Gwarancja wysokiej jakości stali dzięki współpracy tylko z uznanymi producentami.

Programista robota spawalniczego

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Pręty nierdzewne, pręty żaroodporne, pręty kwaso-odporne, pręty 1.4418, pręty duplex, pręty superduplex. Oferujemy wyroby stalowe w gatunkach Duplex, Superduplex, Żaroodpornych, Alloy, Corten, Offshore i innych. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione. W ramach rozwoju sieci dealerskiej firma nieustannie szuka kolejnych przedstawicieli, zarówno w kraju, jak i za granicą. W Polsce na chwilę obecną Demarko Komarec ma trzech dystrybutorów, a w planach jest pozyskanie dwóch kolejnych.

Dojazd do DEMARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Sprzedaży odpowiedzialny za sprzedaż na rynki zagraniczne, ok. 20% produkowanych przez Demarko naczep trafia na rynek krajowy, pozostałe 80% na eksport, głównie do Niemiec. Wiele zapytań z tamtejszego rynku dotyczy głównie naczep 7-, 8-, 9-osiowych do przewozu większych ładunków niż ma to miejsce w Europie. Firma dostaje również zapytania odnośnie naczep do przewozu maszyn rolniczych z Litwy, Łotwy i Estonii. Przykładem zamówień z innych krajów może być chociażby 5-osiowa naczepa przeznaczona dla przedsiębiorstwa z Bułgarii, które wygrało przetarg w Polsce i kupiło ją specjalnie na potrzeby realizacji tego kontraktu.

Nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy. Cała konstrukcja stalowa naczep Demarko Special Trailers objęta jest 2-letnią gwarancją, a pozostałe podzespoły 12-miesięczną. Ponadto wszystkie komponenty zamontowane na naczepie objęte są gwarancją producentów.

W Polsce naczepy Demarko Special Trailers trafiają przede wszystkim do przedsiębiorstw zajmujących się budową infrastruktury drogowej i kolejowej oraz firm zajmujących się transportem specjalistycznym. Na arenie międzynarodowej wykorzystywane są głównie do transportu ciężkich maszyn budowlanych i transportu ponadgabarytowego. W bytomskim zakładzie odbywa się produkcja specjalistycznych naczep niskopodwoziowych. Znajduje się tu także magazyn blach i dział odpowiedzialny za cięcie gazowe stali o grubości do 300 mm.

Długość pokładu ładunkowego może osiągać nawet 40 m, a szerokość 3 m, już po poszerzeniu. Istnieje także możliwość wykonania naczep o maksymalnej szerokości pokładu 3,5 m. Konstrukcje są dostosowywane do potrzeb użytkownika, mogą mieć wykonane zagłębienia na koła o rozstawie dopasowanym do konkretnej maszyny, która ma być przewożona. Wyróżnia nas kompleksowość usług. Wszystkie usługi wykonujemy w jednym miejscu, dzięki temu skracamy czas realizacji zlecenia i redukujemy dodatkowe koszty.

Author

admin

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *